x 

Doprava a platba

Pre urýchlenie dodania využívame kuriérske služby a tak dokážeme dodaciu dobu skrátiť.

Poštovné: POPLATOK ZA DOPRAVU – Kuriérom doručené na adresu – 3,99 €, pri nákupe nad 50 € je poštovné ZADARMO
Platba: ONLINE PLATBA PLATOBNOU KARTOU – 0 €
Nezabudnite, že preberanie zásielok má tiež svoje opodstatnenie. Pred prebraním zásielky si prosím preštudujte sekciu Obchodných podmienok - Reklamácia na našej stránke a riaďte sa postupmi uvedenými v nej.

Všetky zásielky posielame prostredníctvom externej dopravnej spoločnosti:
zásielka bude doručená najneskôr do 2 pracovných dní od podania. O odoslaní tovaru budete informovaný e-mailom. Je však nutné vyplniť ako doručovaciu adresu tú adresu, na ktorej budete k zastihnutiu v priebehu dňa medzi 8.00-18.00. V prípade, že týmto miestom je Vaše zamestnanie, je nutné uviesť okrem Vášho mena i názov firmy.
Poznámka:
Odporúčame otvoriť zásielku bezprostredne po prevzatí a prekontrolovať, či nie je tovar poškodený aj keď obal poškodený nie je. Ak zásielka pri dodaní javí známky poškodenia, odmietnite ju prevziať! Ak k tejto nepríjemnej situácii dôjde, informujte nás bezodkladne (najneskôr však nasledujúci pracovný deň) o vzniknutom stave prostredníctvom emailu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. . Situácia bude vyriešená v najkratšom možnom čase.

Please publish modules in offcanvas position.